SPA – Gabinet

Naszym wymagającym Gościom proponujemy skorzystanie z nowo otwartego Gabinetu Kosmetologicznego. Urzekające wnętrze, profesjonalny personel oraz wyjątkowa atmosfera wprowadzą Państwa w relaksacyjny nastrój. Dobro Naszych Gości i ich pełne zadowolenia są dla nas najwyższym celem.

HIFU 2D

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA I NAJSKUTECZNIEJSZA METODA BEZOPERACYJNEGO LIFTINGU TWARZY!!!

Wysoko skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej dostarczana jest do głębokich warstw skóry i wprawiając komórki w drgania doprowadza do ich rozgrzania do temperatury 60-70 C co prowadzi do obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu kolagenu.
Stymuluje regenerację tkanek i skracanie się włókien kolagenowych. Nieduży efekt może być widoczny już bezpośrednio po zabiegu, bo włókna kolagenowe ulegają skróceniu, ale na właściwy rezultat liftingu, w postaci trwałej zmiany kształtu twarzy i napięcia policzków, trzeba zaczekać od kilku miesięcy do pół roku. Efekt powstania nowych włókien kolagenowych trwa od 3 do 6 miesięcy. Efekt jaki możemy osiągnąć to lifting skóry, napięcie i zagęszczenie, redukcja zmarszczek na czole, szyi, okolicach oczu oraz efekt podniesienia linii brwi. W większości przypadków potrzebny jest tylko jeden zabieg. Efekt utrzymuje się nawet do 18 miesięcy.

LASER SHAPE

Zależy Ci na redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz wymodelowaniu sylwetki? Zapraszamy na zabiegi urządzeniem Laser Shape. Jest to innowacyjne urządzenie, posiadające zintegrowany system 3 energii:

– Lasera 940nm
– Radiofrekwencji – fal radiowych bipolarnych
– Masażu próżniowego z metalowymi rolkami (endermologie)

Wskazania:

– Modelowanie ciała;
– Redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnianie skóry (ramiona, nogi i plecy);
– Poprawa sylwetki po porodzie;
– Leczenie bólu mięśni i ogólna terapia całego ciała;
– Redukcja rozstępów;
– Usuwanie zasinień pod oczami, redukcja zmarszczek w rejonie powiek i redukcja worków pod oczami;
– Lifting w rejonie górnej powieki i usuwanie zmarszczek.

KRIOLIPOLIZA

Dzięki współpracy naukowców i lekarzy, opracowano bezpieczną i bezbolesną procedurę zamrażania i trwałego eliminowania komórek tłuszczowych. Rozpadają się one pod wpływem zimna, a następnie są naturalnie wchłaniane i wydalane z organizmu. Jest to proces stopniowy i trwa kilka tygodni.W zależności od początkowej grubości tkanki tłuszczowej średni ubytek wynosi do 15 mm. Odpowiada to średnio do 35% ubytku tkanki tłuszczowej.

Zalety Kriolipolizy

– wyklucza przekroczenie bariery skóry – zabieg bezinwazyjny
– nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji, urlopu itp.
– wygodny i bezpieczny
– nieliczne przeciwwskazania do stosowania
– skuteczność!!!

Dla kogo?

– dla osób dorosłych, zdrowych, w dobrej kondycji fizycznej
– dla osób średnio otłuszczonych

Zabieg kriolipolizy nie jest zabiegiem przeznaczonym do leczenia otyłości lecz zabiegiem przeznaczonym do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej w miejscach trudnych do jej usunięcia klasycznymi metodami.

LASER 3D ALEKSANDER

Depilacja laserowa jest obecnie najbardziej skuteczną metodą pozbycia się niechcianego owłosienia. Światło lasera jest pochłaniane przez melaninę, czyli barwnik włosów, a następnie powoduje zniszczenie ich cebulek. Na zabieg najlepiej umówić się, kiedy włosy są w fazie aktywnego wzrostu – wówczas depilacja laserowa jest w stanie usunąć włosy na zawsze.

– Laser działa na ciemne włosy – im ciemniejsze i grubsze włosy, tym lepszy efekt.
– Dla uzyskania trwałego efektu depilacja laserowa musi być wykonana w serii około 6 zabiegów.
– Zabiegi powinny być wykonywane w równych odstępach. Trwała depilacja laserowa twarzy co 5-6 tygodni, natomiast depilacja laserem pach, bikini, nóg i pozostałych partii, co 8-12 tygodni.
– Skóra przed zabiegiem nie może być opalona.
– Leki i zioła światłouczulające są przeciwwskazaniem do depilacji laserowej – pamiętaj, by zgłosić wszystkie przyjmowane preparaty przed wykonaniem zabiegu!
– Depilacja laserowa nie może być wykonana u kobiet w ciąży.
– Nie można wyrywać włosów 4-6 tygodni przed planowanym zabiegiem laserowym.
– Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.